Marbo Meble

  • Meble sypialniane
  • Kupuj meble na raty
  • Narożnik PIK
  • Kanapa Petra

Producent mebli tapicerowanych Marbo-Meble jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych mebli tapicerowanych, które charakteryzuję przede wszystkim nowoczesność, funkcjonalność oraz dokładność wykonania. 15 lat doświadczenia gwarantuję wysoką jakość produktów oraz indywidualnie podejście do klienta.

Marbo Meble jest dynamiczną i odważną firmą, poszukującą coraz to nowszych technologii i pomysłów. Produkcję mebli opieramy na solidnych
i sprawdzonych materiałach oraz wysokiej klasy akcesoriach. Nasze produkty wyróżniają się nie tylko oryginalnym wzornictwem, ale również doskonałą funkcjonalnością opartą na ergonomicznych projektach. Efekt końcowy to zawsze wysokiej jakości mebel wykonany z najlepszych materiałów połączonych z perfekcyjnym wykonaniem.

Starając się sprostać oczekiwaniom klientów ciągle udoskonalamy nasze produkty. W ten sposób stworzyliśmy szeroką gamę mebli tapicerowanych: amerykanki, narożniki, komplety wersalkowe oraz sofy. Idealnie wpasowaliśmy się w obowiązujące trendy i kanony „sztuki meblarskiej”. Do wyrobu naszych mebli używamy przede wszystkim najwyższej jakości drewna , tkanin i płyt meblowych. Stworzyliśmy zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników. Dobraliśmy odpowiedni sprzęt i maszyny oraz udało nam się wyselekcjonować najlepszych dostawców materiałów wykorzystywanych w przemyśle meblarskim.


 

Zapisz się do naszego Newslettera i zyskaj !

Podaj nam swój adres mailowy, a w zamian otrzymasz kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie o wartości 20,00 zł

wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i materiałów drogą elektroniczną
Minimalna wartość zamówienia o jakiej będzie można zrealizowac kupon rabatowy to: 1 000,00 zł